Lifeline

Metin Tabanlı Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.69 TL
  • Boyut 20.3 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma 3 Minute Games, LLC
Uzayda arkadaşlarını kaybederek yalnız kalan ve hayatta kalma mücadelesi veren Taylor adında bir kahramanı yöneteceğini ve ona yardım edeceğiniz, metin tabanlı bir macera oyunudur.

Uzayda arkadaşlarını kaybederek yalnız kalan ve hayatta kalma mücadelesi veren Taylor adında bir kahramanı yöneteceğini ve ona yardım edeceğiniz, metin tabanlı bir macera oyunudur.

Arkadaşları ile birlikte çıktığı uzay macerasında Taylor, arkadaşlarının ölmesi veya kaybolması sebebiyle yalnız kalır ve hayatta kalma mücadelesinde size ihtiyacı var. Taylor sadece size ulaşabiliyor ve sizden yardım istiyor. Size düşen görev Taylor ile olan sohbetiniz sırasında kritik kararlar vererek Taylor'un hayatta kalmasını sağlamak.

Çok dikkatli kararlar vermelisiniz. Zira sizin verdiğiniz kararlar Taylor'un ilerleyişini etkileyecek. Ayrıca gerçek zamanlı bildirimler ile Taylor oyun sürecinde size akıl danışmaya devam ediyor. Apple Watch desteğine sahip oyunda gelen bildirimleri akıllı saatinizden takip edebilir ve oyunu sürekli oynayabilirsiniz.

Sürükleyici hikayesi ve farklı oyun yapısı ile oyun severlerin beğenisi kazanmayı başaran Lifeline oyununu denemelisiniz.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Lifeline indir
DİĞER SÜRÜMLER